define('WP_CACHE', true); Свадебный фотограф в Риге – Юрий Кор.

Par mani


Yury kor.

Yury kor.

LKFA kāzu fotogrāfu asociācijas biedrs


Pakalpojumi

Kāzu foto

Kāzu foto

Pakalpojumā „Kāzu fotosesija” ietilpst konsultācija, palīdzība sesijas vietas izvēlē un dienas kārtības izplānošanā. Pirms kāzām iespējama pāra "Love Story" fotosesija. Fotosesija noris visas kāzu dienas garumā omulīgā un nepiespiestā gaisotnē. Rezultāta iegūsiet pietiekamu daudzumu rūpīgi atlasītu un apstrādātu fotogrāfiju USB flešā. Augstas kvalitātes fotogrāmatas. Fotogrāfijas tiešsaitē ar neierobežotu piekļuvi Jūsu draugiem un radiem. Esmu atvērts piedāvājumiem jebkurā pasaules malā. Sīkākai informācijai par cenām, datumiem un citiem jautājumiem rakstiet vai zvaniet – priecāšos atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Fotogrāmatas

Fotogrāmatas

Profesionālas fotogrāmatas cietos vākos ar papildu vāku. Grāmatas tiek drukātas lielā Nīderlandes tipogrāfijā, tādēļ kvalitātes ziņā neatpaliek no oficiāliem fotogrāmatu izdevumiem, kas atrodami grāmatu veikalu plauktos. Grāmatu lappuses veidotas no speciālā ProLine fotopapīra, ko izmanto profesionālu fotogrāmatu un dizaina grāmatu izdevēji. Ir pieejami divu veidu formāti: vidējs (20x25 cm) un liels (33x28 cm).

Reklāmas foto

Reklāmas foto

Ievērojama pieredze komerciālo fotogrāfiju un atklātņu radīšanā. Ilggadēja un produktīva sadarbība ar fotobankām ļāvusi izstrādāt augstas kvalitātes standartus.

Reportāžas

Reportāžas

Augstas kvalitātes konferenču, apbalvojumu, izstāžu, korporatīvu pasākumu, banketu, jubileju, sporta pasākumu un citu zīmīgu notikumu reportāžas. Gatavs fotografēt starptautiskus pasākumus visā pasaulē.

Portreti

Portreti

Dabiski, emocionāli piesātināti portreti. Individuālās vai grupu fotosesijas.

Atsauksmes

Sazināties ar mani

Contact Info

  • Rīga, Latvija (Gatavs sadarboties jebkurā pasaules malā)
  • +371 26 348 437
  • Jebkādu jautājumu gadījumā droši izmantojiet sazināšanās veidlapu.
[contact-form-7 id=”69″]